پنجشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ / 24 آوریل 2014
شما اینجا هستید: خانه » آموزش و آزمون

بایگانی دسته بندی ها : آموزش و آزمون

اشتراک به خبردهی

فولاد خوزستان قهرمان لیگ برتر شد

untitled

تیم فوتبال فولاد خوزستان با ۵۷ امتیاز قهرمان سیزدهمین دوره لیگ برتر شد. تیم فولاد امروز (جمعه) در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر موفق شد با نتیجه یک بر صفر میزبانش گسترش فولاد تبریز را شکست دهد و به دومین قهرمانی‌اش در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر برسد. تک‌گل تیم فولاد را مهرداد جماعتی در دقیقه ۳۷ به ثمر رساند. در ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه برگزاری سمینار آموزشی

551-100x100

آموزش و پژوهش سازمان برگزار می نماید. سمینار آموزشی با موضوع وظایف و مسئولیت های مهندسان ساختمان در ایمنی و حفاظت کارگاه با سخنرانی دکتر منوچهر شیبانی اصل(عضو گروه تخصصی عمران شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور -  عضو سابق هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران – مدرس دانشگاه و مرکز تحقیقات ایمنی وزارت کار ، رفاه و امور اجتماعی) ... بیشتر بخوانید »

استقبال خوب اعضا از سمینار بررسی حقوقی حوادث و مسئولیت های مهندسان ناظر

+¦+à¦î+å+º+¦

برگزاری سمینار بررسی حقوقی حوادث و مسئولیت های مهندسان ناظر بازتاب زیادی در بین اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان بدنبال داشت که ارسال پیامک ها و پیام های تقدیر گواهی به این موضوع است. فاخر سیاحی کارشناس ارشد مدیریت ساخت و عضو سازمان در پیامی ضمن تحسین برگزاری این گونه سمینارهای کاربردی نوشته است : سالهاست که سمینارهای متعددی ... بیشتر بخوانید »

تنظیم پیش نویس تفاهم نامه سازمان با دانشگاه های استان خوزستان

+»+º+å+¦+»+º+ç

به منظور پیشبرد اهداف سازمانی مندرج در قانون نظام مهندسی ساختمان و بر اساس داده های آماری استخراج شده از فرم های نیاز سنجی فارغ التحصیلان دانشگاهی، پیش نویس تفاهم نامه سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان در کمیته آموزش این سازمان تنظیم گردید. بیشتر بخوانید »

لزوم استفاده از مهندس ناظر مقیم در گروه های ساختمانی

لزوم استفاده از مهندس ناظر مقیم

نایب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان گفت: کیفیت ساخت و ساز در خوزستان از حد متوسط هم پایین‌تر است و هیچ نظارت مستمری بر ساخت و سازها وجود ندارد سیروس رادکیا در اولین همایش استانی مقررات ملی ساختمان که ظهر امروز در تالار مهتاب برگزار شد اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی در پروژه‌های عمرانی و ساخت و سازهای دولتی مکلف ... بیشتر بخوانید »

لزوم فعالیت شهرداران و شورای شهر اهواز در شهرسازی و معماری

poster-a4

مدیرکل امور مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: شهرداران و شورای اسلامی شهر اهواز تلاش بیشتری در حوزه شهرسازی و معماری انجام دهند . غلامرضا هوایی در نشست خبری که عصر امروز در ساختمان راه و شهرسازی خوزستان برگزار شد اظهار کرد: خوزستان در حوضه مهندسی پیشرفت‌های زیادی داشته که بیشتر این پیشرفت‌ها در باسازی مناطق جنگی هشت ... بیشتر بخوانید »

۷۰ درصد هزینه جاری شهرداری‌ها از صدور پروانه است

70 درصد هزینه های شهرداری

آرش دُرّ در نخستین همایش استانی مقررات ملی ساختمان که ظهر امروز در تالار مهتاب برگزار شد، اظهار کرد: سازمان نظام مهندسی ارتباط تنگاتنگی با مقوله شهرسازی و توسعه شهری دارد. وی با بیان اینکه برخی از شهر‌ها در مقابل حوادث آسیب پذیر هستند اذعان کرد: توجه به آسیب پذیری ایران در برابر حوادث و بلایای طبیعی را باید در ... بیشتر بخوانید »

اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه ای مهندسی آذرماه ۹۲

nezam-mohandesi

بدینوسیله از کلیه شرکت کنندگان آزمون آذرماه ۹۲ دعوت می گردد که مطابق با شرایط ذیل در خصوص موضوع آزمون خود اقدام نمایند. ۱٫ مطالعه راهنما و دستور العمل اعلام نتایج آزمون مندرج در وب سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان به آدرس www.inbr.ir 2. در صورت قبولی ضمن تبریک منتظر درج اطلاعیه زمانبندی تشکیل پرونده از طریق وب سایت سازمان ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top