۱۳:۲۴:۵۶ - چهارشنبه ۴ آبان ۱۳۹۰
خدمات رفاهی جدید سازمان :استخر شنا (ویژه بانوان)-سینما- جنگ شادی- چاپ عکس دانش آموزان ممتاز .
o       استخر شنا (ویژه بانوان ) : بنا به مجوز هیئت مدیره، ثبت نام از بانوان مهندس عضو سازمان برای استفاده از خدمات استخر راشا از 2/8/90آغاز شده و تا پایان روز 11/8/90 ادامه خواهد یافت، اعضای محترم جهت ثبت نام به روابط عمومی مراجعه نمایند . o      چاپ عکس دانش آموزان ممتاز اعضای محترم […]

  • o       استخر شنا (ویژه بانوان ) :

بنا به مجوز هیئت مدیره، ثبت نام از بانوان مهندس عضو سازمان برای استفاده از خدمات استخر راشا از 2/8/90آغاز شده و تا پایان روز 11/8/90 ادامه خواهد یافت، اعضای محترم جهت ثبت نام به روابط عمومی مراجعه نمایند .

  • o      چاپ عکس دانش آموزان ممتاز

اعضای محترم نظام مهندسی ساختمان خوزستان می توانند جهت چاپ عکس دانش آموز ممتاز خود بر اساس شرایط زیر به روابط عمومی مراجعه نمایند .

1-معدل علمی مورد نظر برای مقطع اول تا سوم ابتدایی (خیلی خوب)، چهارم و پنجم دبستان 19 تا 20/ راهنمایی 5/19 تا 20/ دبیرستان 5/18 تا 20 .

2-مدارک مورد نیاز : یک قطعه عکس پشت نویسی شده، تصویر مدرک تحصیلی تایید شده توسط مرکز آموزشی

3-مراجعه از روز سه شنبه 10/8/90 لغایت 18/8/90

4- اعضای شهرستانی به روابط عمومی دفاتر نمایندگی مراجعه نمایند .

5-عکس ها در ویژه پیام مهندسان (نشریه داخلی نظام مهندسی ساختمان خوزستان) چاپ و در اختیار خانواده ها قرار می گیرد .

6-با توجه به برنامه ریزی برای چاپ نشریه لطفاً در همان تاریخ اعلام شده مراجعه فرمایید .

  • o      جنگ شادی (ویژه اعیاد غدیر و قربان )

با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با انجمن نمایش اهواز، تعداد محدودی بلیط برای جنگ شادی (ویژه اعیاد غدیر و قربان) برای خانواده محترم اعضا پیش بینی شده که اعضا می توانند برای دریافت آن روز شنبه 14/8/90 به روابط عمومی مراجعه فرمایید . جنگ شادی مذکور شامل نمایش موسیقی پاپ و قرعه کشی جوایز برای تماشاگران خواهد بود که در روز جمعه 20/8/90 در سینما ساحل برگزار می شود .

  • o      بلیط سینما

بر اساس قرارداد سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان با معاونت سینمایی حوزه هنری اعضای محترم می توانند از سینماهای اکسین- میهن و قدس استفاده نمایند . اعضا جهت دریافت بلیط روز سه شنبه و چهارشنبه 17 و 18 آبانماه با ارائه کارت عضویت به روابط عمومی مراجعه نمایند .

ديدگاه بسته است.