شنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۳ / 23 آگوست 2014
شما اینجا هستید: خانه » اخبار سازمان » بدون نظارت سازمان نظام مهندسی ساختمان آجر روی آجر گذاشته نمی‌شود
بدون نظارت سازمان نظام مهندسی ساختمان آجر روی آجر گذاشته نمی‌شود

بدون نظارت سازمان نظام مهندسی ساختمان آجر روی آجر گذاشته نمی‌شود

وزیر راه و شهرسازی٬ با اشاره به کیفیت مناسب ساخت مسکن مهر در کشور٬ گفت:هم‌اکنون باید بگوییم که در طرح مسکن مهر آجر روی آجر گذاشته نمی‌شود مگر اینکه نظام مهندسی بر آن نظارت داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ، علی نیکزاد در دیدار نمایندگان دوره نهم مجلس شورای اسلامی با رئیس‌جمهور و اعضا هیأت دولت٬ با تأکید بر اینکه موضوع مسکن یکی از دغدغه‌های تمام دولت‌ها تاکنون بوده است٬ تصریح کرد:بر اساس اصل ۳۱ قانون اساسی دولت‌ موظف است که مسکن مردم کشور را با اولویت افراد نیازمند تأمین کند.
وزیرمسکن وشهرسازی٬ با اشاره به سخنان امام خمینی(ره)دررابطه با مد نظر قرار دادن تأمین تجهیزات زیربنایی٬ روبنایی و زمین از سوی دولت٬ گفت: بر این اساس در دولت نهم و دهم قانون ساماندهی٬ عرضه و تولید مسکن تصویب شد٬ که به طور حتم ظرفیت ارزشمندی را برای تولید مسکن ایجاد کرده است.
وی ادامه داد:با تصویب و اجرای قانون ساماندهی٬ عرضه و تولید مسکن٬ طرح مسکن مهر به‌عنوان یک طرح انقلابی از سوی دولت کلیک خورد٬ از این‌رو هم‌اکنون زمین مسکن مهر به‌طور تقریبی رایگان است و تسهیلات برای خرید املاک داده می‌شود.
وزیر مسکن و شهرسازی٬ با اشاره به کیفیت مناسب ساخت مسکن مهر در کشور٬ یاد‌آور شد: هم‌اکنون باید بگوییم که در طرح مسکن مهر آجر روی آجر گذاشته نمی‌شود مگر اینکه سازمان نظام مهندسی بر آن نظارت داشته باشد.

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top